Verslo naujienos

2017-10-04

Skuodo rajono moterų verslo atstovių susitikimas su moterų grupės LVŽS frakcijos narėmis

Š.m. rugsėjo 27 d. LR seime, I rūmų Tarybos salėje ( II a.) vyko Skuodo rajono ir Panevėžio miesto ir rajono moterų verslo atstovių susitikimas su moterų grupės LVŽS frakcijos narėmis. Dalyvavo seimo narės: švietimo ir mokslo komiteto narė Levutė Staniuvienė, biudžeto ir finansų komiteto narė Vida Ačienė, valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto narė Guoda Burokienė.

Iš Skuodo rajono dalyvavo: UAB „Skuodiškių užeiga“ direktorė Ramutė Alšauskienė, Modesta Alseikienė dirbanti sveikatos namuose, LR Seimo narės padėjėja Skuode Ingrida Petrošienė ir VšĮ Skuodo informacijos centro direktorė Gražinitė Jokšienė. Susitikimo tikslas: dirbti tarpusavyje, dirbti su tais kurie dirba tame mieste, o ne Vilniuje, dalintis informacija, daryti viską, kad rajonuose „gyvybės“ išliktų.Diskusijos temos buvo:

1. Moterų verslumo ir dalyvavimo politikoje skatinimas Europos Sąjungos valstybėse narėse.

2. Numatomos LRV mokestinius pasikeitimas.

Seimo narė Guoda Burokienė kalbėjo apie moterų verslumą Lietuvoje ir ES šalyle. Lietuvoje vis daugėja moterų, norinčių imtis savo verslo. „Šiandien moterys gerokai aktyvesnės, labiau pasitikinčios savimi, atkaklesnės ir gerai žinančios ko nori. Jos buriasi į tinklus, organizacijas, aktyviai bendrauja ir viena kitą skatina savo patirtimi“ sakė Guoda Burokienė. Seimo narė Vida Ačienė kalbėjo apie siūlomus mokesčių pakeitimus (dabar derinami su visuomene su suinteresuotomis institucijomis). Seimo narė Levutė Staniuvienė kalbėjo apie emigracijos mažinimą ir grįžtamosios migracijos skatinimą.